Borovany slaví druhou výhru v řadě. Jediným gólem udolaly Sezimovo Ústí

V rámci pátého kola ženské Divize D proti sobě stanula děvčata Borovan a Sezimova Ústí. Utkání nabídlo spoustu neproměněných šancí a pouhou jedinou branku, která za vítěze určila právě Borovany.

Mladší žáci zapózovali před kamerou :-)

SK Dynamo České Budějovice - TJ Calofrig Borovany 5: 0 (1:0)

Ve druhém kole divize žen zajížděly hráčky Borovan na hřiště soupeřek Dynama ČB. Utkání se hrálo na Složišti, kde hrají domácí své zápasy. Hostující trenér měl k dispozici pouze dvanáct hráček, přesto jim patří dík, že zápas dohráli bez dalšího zranění.

FKB - Blatná 1:3 (1:0)

V prvním zápase nového ročníku divize žen přivítali hráčky Borovan na svém hřišti soupeřky z Blatné. Domácí trenéři se museli vinou zranění a pracovních povinností obejít bez několika hráček základního kádru a k zápasu nastoupili pouze s 11 hráčkami.

Úsilné - FKB 2:2 (0:1)

Ve druhém kole OP jsme zavítali na hřiště Úsilného. Nutno hned na začátku říci, že ne v úplně nejsilnější sestavě, a tak bylo nutno přeskupit trochu řady.

FKB - SK Rudolfov B 2:2 (1:0)

V sobotu 22.8.2020 od 17,00 hodin jsme nastoupili po koronavirové pauze k prvnímu soutěžnímu utkání nového ročníku OP. Po zrušení „B“ týmu a navrátivších se odchovanců bylo v sestavě několik nových jmen.

Sportovní areál uzavřen !!!

Z rozhodnutí Rady města Borovany je celý sportovní areál uzavřen!

Valná hromada TJ Calofrig Borovany

V sobotu 25.1.2020 od 16:00 se bude konat valná hromada TJ Calofrig Borovany. Po skončení bude následovat volná zábava a posezení u piva :-)

Hráčská schůze 28.6. v 19:30 na hřišti

V pátek 28.6. se bude na hřišti konat schůze vedení fotbalového klubu a hráčů všech našich dospělých mužstev. Přijďte vyjádřit svůj názor na to, jakým směrem má náš klub směrovat.

TJ Vodní stavby Plzeň – TJ Calofrig Borovany 2:0 (1:0)

V prvním jarním kole zajížděly borovanské ženy do západočeské metropole k utkání s mužstvem žen VS Plzeň. Zápas se odehrál na umělé trávě v areálu Senco Plzeň. Hosté odjížděly k zápasu pouze s jednou náhradnicí, po poměrně slušném výkonu se však domů vracely bez bodového zisku.

Zápasy