Ženy

Borovany slaví druhou výhru v řadě. Jediným gólem udolaly Sezimovo Ústí

V rámci pátého kola ženské Divize D proti sobě stanula děvčata Borovan a Sezimova Ústí. Utkání nabídlo spoustu neproměněných šancí a pouhou jedinou branku, která za vítěze určila právě Borovany.

Ženy z Borovan obraly Bohemians. Cennou remízu vystřelila Eliška Kršíková

Ve třetím kole ženské Divize D se hráčky TJ Calofrig Borovany představily na domácím hřišti, kde vyzvaly DFK Bohemians 1905.

TJ Vodní stavby Plzeň – TJ Calofrig Borovany 2:0 (1:0)

V prvním jarním kole zajížděly borovanské ženy do západočeské metropole k utkání s mužstvem žen VS Plzeň. Zápas se odehrál na umělé trávě v areálu Senco Plzeň. Hosté odjížděly k zápasu pouze s jednou náhradnicí, po poměrně slušném výkonu se však domů vracely bez bodového zisku.

Tj Calofrig Borovany – TJ Jiskra Domažlice 7:0 (5:0)

Domácí hráčky Calofrigu přivítali na svém hřišti v dohrávce odloženého zápasu 13 kola divize žen sk. D hráčky Jiskry Domažlice. Domácí nastoupili od začátku utkání pouze v deseti hráčkách. Vinou zranění a nemoci chybělo hned pět hráček zakladní sestavy, navíc se ke konci prvního poločasu zranila Michálková, přesto soupeřkám nastřílela pět branek. Hostující trenér přivezl velice mladý tým, přesto hra jeho týmu nebyla tak špatná jak napovídá výsledek.

Divizní derby žen v Borovanech patřilo Kaplici

V patnáctém kole ženské divize na sebe narazili tradiční soupeři z jihu Čech. Na borovanskou umělku zavítala děvčata z Kaplice. Tabulkové postavení favorizovalo fotbalistky kaplického Spartaku.

Zápasy