Ženy

Ženy hrají v letošní sezóně divizi D.

TJ Vodní stavby Plzeň – TJ Calofrig Borovany 2:0 (1:0)

V prvním jarním kole zajížděly borovanské ženy do západočeské metropole k utkání s mužstvem žen VS Plzeň. Zápas se odehrál na umělé trávě v areálu Senco Plzeň. Hosté odjížděly k zápasu pouze s jednou náhradnicí, po poměrně slušném výkonu se však domů vracely bez bodového zisku.

Tj Calofrig Borovany – TJ Jiskra Domažlice 7:0 (5:0)

Domácí hráčky Calofrigu přivítali na svém hřišti v dohrávce odloženého zápasu 13 kola divize žen sk. D hráčky Jiskry Domažlice. Domácí nastoupili od začátku utkání pouze v deseti hráčkách. Vinou zranění a nemoci chybělo hned pět hráček zakladní sestavy, navíc se ke konci prvního poločasu zranila Michálková, přesto soupeřkám nastřílela pět branek. Hostující trenér přivezl velice mladý tým, přesto hra jeho týmu nebyla tak špatná jak napovídá výsledek.

Divizní derby žen v Borovanech patřilo Kaplici

V patnáctém kole ženské divize na sebe narazili tradiční soupeři z jihu Čech. Na borovanskou umělku zavítala děvčata z Kaplice. Tabulkové postavení favorizovalo fotbalistky kaplického Spartaku.

TJ Platan Protivín – TJ Calofrig Borovany 0:0 (0:0)

Svůj první jarní mistrovský zápas sehrály ženy Calofrigu Borovany proti tradičním soupeřkám z Protivína v poměrně mrazivém nedělním ranním čase. Kvůli počasí se zápas odehrál na UMT v Písku již od 8.30 hodin. Do sestavy Borovan se po roční zdravotní absenci vrátila Kándlová, dobře se na hřišti uvedla i nová hráčka Jančíková, v sestavě budou na nějaký čas chybět pro mateřské povinnosti Benedová a Černá.

FKB - Platan Protivín 7:4 (4:2)

V prvním podzimním zápase nového ročníku divize žen přivítali v sobotním dopoledni domácí fotbalistky soupeřky z Protivína. Domácí hráčky byli na zápas po dlouhé pauze natěšené a chtěli začít nový ročník vítězně. Domácí trenéři stále nemohou počítat se zraněnou brankářkou Tomšů a také se stoperkou Kándlovou. Naopak svůj první zápas odehráli nové tváře Simona Jandová a Klára Hrubá a obě se navíc zapsali na listinu střelců.

Hráči

Benedová Zuzana