Srubec - FKB 2:2 (1:2)

Další zápas okresního přeboru zavedl náš tým do blízkého Srubce, kde vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.

Borovanští vstoupili do zápasu nešťastně, po závaru v našem pokutovém území se míč dostal k domácímu hráči, který už ve 3. minutě otevřel skóre zápasu (1:0). Inkasovaná branka naštěstí naše hráče nakopla, začali se víc tlačit do útoku a brzy se podařilo nejen vyrovnat, ale i obrátit vývoj utkání na naši stranu. Dvakrát se v rychlém sledu prosadil Ota Zavřel, nejprve po rohu v 16. minutě (1:1), a pak i střelou zpoza velkého vápna o tři minuty později (1:2). Další dvě velké šance naši bohužel nevyužili. Míra Račák dvakrát uvolnil Radka Chrástku, který šel sám na bránu, ale po hříchu se ani nedostal ke kloudnému zakončení.

Hra se pak vyrovnala a hlavní dění probíhalo především ve středu pole. Hráči Srubce se bohužel v této fázi uchylovali k dost nefér zákrokům, za které měl, jinak dobře pískající, rozhodčí Škuthan udělit několik žlutých karet. Naši hráči však předvedli svůj charakter a nesnížili se k oplácení.

Ve druhém poločase se hra stále odehrávala především mezi oběma šestnáctkami s náznaky šancí na obou stranách. Našim se dařilo bránit těsné vedení až do 74. minuty. Chvíli před tím si stoper Petr Langer obnovil svalové zranění a musel vystřídat. Na hřiště přišel Radek Malík, Aleš Fencl se posunul na předstopera a Bohouš Němec na stopera. Než si hráči stačili zvyknout na nové uspořádání, k míči se dostal bývalý ligový hráč Janoušek, nikým neatakován prošel přes půl hřiště a střelou zpoza velkého vápna vyrovnal (2:2).

V závěru utkání se oba týmy snažily ještě s výsledkem něco udělat, ale jejich snaha končila na nepřesném zakončení, a tak zápas skončil nerozhodně.

Sestava: Plachta - Fencl, Němec, Langer, Kratoška - Čermák, Faktor, Pileček, Zavřel - Račák, Chrástka : Tomášek, Malík