FKB – OLEŠNÍK B 4:1 (0:0)

V 10. kole OP mužů jsme přivítali na domácím hříšti soupeře z Olešníka.

Zápas jsme nezačali dobře, kombinace vázla a bylo spoustu „ nevynucených ztrát míče “. Soupeř na tom nebyl o mnoho lépe a tak první půle z hlediska atraktivnosti nebyla nic moc a do šaten se odcházelo za smírného stavu 0:0.

Druhý poločas již byl o něčem jiném, naše hra se zlepšila a začali přicházet šance. Již jsme celkem dobře kombinovali a soupeřovu obranu dostávali do úzkých.

V 67. minutě se prosadil Filip Faktor a zařídil nám vedení 1:0. O pět minut později jsme vedli 2:0 po akci, kterou zakončoval Radek Chrástka. V 80. minutě po individuální akci ve vápně soupeře zvyšoval na 3:0 Aleš Pilát a o osudu utkání bylo rozhodnuto.

Hosté v 83. minutě korigovali stav, ale poslední slovo měl znovu radek Chrástka, který v 87. minutě vstřelil svůj druhý gól v zápase a určil tak konečný stav na 4:1.

Pro nás to byl důležitý zápas, kdy po prohře v minulém kole, jsme se vrátili na vítěznou vlnu a doufáme, že v ní budeme pokračovat i nadále. V dalším kole zajíždíme na hřiště Nových Hradů.

Branky: 67. Faktor, 72. Chrástka, 80. Pilát, 87. Chrástka

Sestava: Helebrant, Brenner, Krátoška, Fencl, Němec, Faktor, Pilát, Čermák, Ziegler, Chrástka, Zavřel, Tomášek, Malík, Račák, Babka