FKB - Lomnice n./Luž. 0:11 (0:4)

V dalším kole dorostenecké I.A třídy čekal na naše chlapce tým Lomnice, který celou soutěž vede. Takže bylo jasné, že nás čeká velice těžké utkání.

Zápas začali naši borci nebojácně a první čtvrthodinka se zdála býti vyrovnaná. Soupeř poprvé udeřil v 16. minutě. V dalších minutách se hra opět vyrovnala a borovanští velice pozorně bránili a lomnické do ničeho moc nepouštěli. Bohužel ke konci prvního poločasu našim začaly docházet síly a tak soupeř mezi 40 a 45 minutou toho využil a navýšil svůj náskok na pohodlné vedení 4:0. za tohoto stavu se odcházelo do šaten.

Druhý poločas se již hrál podle lomnických not a skore se nakonci zápasu zastavilo na 0:11. Našim chlapcům nelze upřít snahu, ale kvalita byla na straně soupeře. Lomnickou obranu jen sem tam zaměstnával osamocený David Babka a to na vstřelení alespoň čestného golu nestačilo. Je potřeba se z tohoto zápasu rychle oklepat a pokusit se získat body v dalších utkáních, které nás čekají.