Jankov – FKB 3:2 (1:1)

Do zápasu proti Jankovu nastoupil náš tým nebojácně a od úvodu zápasu držel se soupeřem krok, nicméně v 15. minutě nás přibrzdil gól soupeře po samostatném úniku, na který již náš uzdravený gólman Lukáš Rychlý nestačil zareagovat.

Nicméně hráči zbraně nesložili a postupně si začali vypracovávat šance. Důrazně si při jedné z nich počínal Vašek Hinterhölz, který vybojoval míč na půlce, přešel přes další dva hráče a přesně zakončil (1:1). Do konce poločasu ještě dvakrát střelou ze střední vzdálenosti zahrozil Marek Pártl.

Do druhého poločasu jsme nastoupili mírně aktivněji než soupeř a po pěkné akci z levé strany, kde se pohyboval neúnavný Matěj Račák, zakončoval Milan Bicera do odkryté branky (2:1). O chvíli později po podobné akci z levé strany střílel znovu do prázdné branky ve středu zálohy dobře hrající David Farka, ale bohužel špatný stav hrací plochy ho připravil o jasný gól a náš tým o dvoubrankové vedení.

Od této chvíle začal postupně přebírat otěže zápasu tým Jankova a po jedné ze střel a dorážce vyrovnal (2:2). Deset minut před koncem zápasu přišla další změna ve skóre, když se po rychlém úniku dostal znovu do vedení náš soupeř. I přes závěrečnou snahu se nám již nepodařilo s výsledkem pohnout v náš prospěch.

Hráči: Lukáš Rychlý, Adam Adamec, Václav Hinterhölz, Milan Bicera, David Rychlý, Marek Pártl, David Farka, Lukáš Jenkner, Matěj Račák, Patrik Jokl, Vilém Hluštík, Dominik Bláha, Miroslav Valha

Novinky

14. 10. 2020 - Přerušení soutěží

V důsledku "Koronavirové epidemie" jsou dočasně přerušeny všechny stolnotenisové soutěže včetně tréninků.


3. 10. 2020 - Ženy hrají s S. Ústím

Další domácí zápas sehrají ženy v sobotu 3.10 se S. Ústím od 14.00. Přijďte je povzbudit.


29. 9. 2020 - Stolní tenis

Letošní sezóna začala úspěšně


19. 9. 2020 - Ženy hrají s Bohemians

V dalším domácím zápase v sobotu 19.9. od 13.30 nastoupí proti ženám Calofrigu tým DFK Bohemians 1905. Přijďte podpořit naše hráčky.


22. 8. 2020 - Připrava ženy

Ženy sehrají přátelský zápas na domácím hřišti 22.8 od 13.30 s týmem TJ Mokré. Přijďte je povzbudit.

Nábor mladých fotbalistů