Béčko jede! FKB B – Sedlec B 3:0 (1:0)

Obnovená borovanská „Benfica“ se začíná slušně rozjíždět a dnešní výhrou nad sedleckým béčkem se s deseti body usadila na špici čtvrté třídy. V celém zápase nepustili hostující do větší šance a páté podzimní utkání zaslouženě vyhráli.

V úvodu utkání se hra odehrávala především mezi oběma šestnáctkami a střelecké pokusy končily daleko vedle. Borovanští měli mírnou převahu, ale žádnou větší šanci si nevypracovali. To se změnilo ve 20. minutě, kdy domácí získali dobrým napadáním na půli míč, po pravé straně utekl obráncům soupeře Miloš Kříž a nájezd na brankáře zakončil přesnou střelou na zadní tyč (1:0). Po inkasované brance Sedlečtí zvýšili nasazení a několikrát se dostali do vápna Borovanských. K vážnějšímu ohrožení branky střežené Láďou Knechtlem se ale nepropracovali.

Ve druhé půli se opakovala situace z prvního poločasu a hra působila poměrně rozháraně. V 56. minutě zatlačil Miloš Kříž stopera hostí do úzkých a podařilo se mu získat míč. Rozběhl se s ním do vápna, kde ho oloupený obránce doběhl a zfauloval. Přes stížnosti sedleckých hráčů, že se faul odehrál mimo vápno, nařídil rozhodčí penaltu. K té se postavil Petr Mikeska a bez problémů ji proměnil (2:0).

Obraz utkání se nezměnil ani v následujících minutách. Borovanští měli mírnou převahu a nepouštěli sedlecké k ohrožení domácí branky. V 72. minutě si naši vynutili faul pětadvacet metrů od soupeřovi brány. K zahrávání se postavil David Langer a jeho lehká střela na bližší tyč proklouzla hostujícímu brankáři smolně mezi nohami (3:0).

Sedlecký tým už neměl síly ani vůli v závěru utkání s výsledkem ještě něco udělat, a tak se zápas v poklidu dohrál.

Sestava: Knechtl – Podroužek, Brůha, Langer, M. Tröstl – Tlamsa, Fiala, Pečman, Tůma – Alexa, Kříž

Náhradníci: J. Tröstl, Zeman, Mikeska, Dubec, Frdlík

14. 10. 2020 - Přerušení soutěží

V důsledku "Koronavirové epidemie" jsou dočasně přerušeny všechny stolnotenisové soutěže včetně tréninků.

3. 10. 2020 - Ženy hrají s S. Ústím

Další domácí zápas sehrají ženy v sobotu 3.10 se S. Ústím od 14.00. Přijďte je povzbudit.

29. 9. 2020 - Stolní tenis

Letošní sezóna začala úspěšně

19. 9. 2020 - Ženy hrají s Bohemians

V dalším domácím zápase v sobotu 19.9. od 13.30 nastoupí proti ženám Calofrigu tým DFK Bohemians 1905. Přijďte podpořit naše hráčky.

22. 8. 2020 - Připrava ženy

Ženy sehrají přátelský zápas na domácím hřišti 22.8 od 13.30 s týmem TJ Mokré. Přijďte je povzbudit.