Srubec – FKB 4:0 (3:0)

Utkání s tradičním rivalem ze Srubce borovanský tým, byť oslaben neúčastí několika důležitých hráčů, nezvládl a po zásluze prohrál.

Začátek zápasu nevypadal z naší strany špatně a prvních dvacet minut jsme Srubecké přehrávali. Bohužel jsme šance nedokázali proměnit v góly, a tak přišel trest. V 26. minutě domácí stoper vyvezl míč, nikým neatakován se dostal až před naše pokutové území, kde po pěkné kombinaci s bývalým borovanským střelcem Kubíčkem překonal brankáře (1:0). O pár minut později, po nedůslednosti v naší obranné fázi, Kubíček zvýšil náskok svého týmu střelou zpoza vápna (2:0). Do poločasu se skóre zápasu měnilo ještě jednou, po rohu se ve vápně dostal k míči jako první domácí hráč a prostřelil skrumáž těl před sebou (3:0).

Ve druhém dějství se naši sice snažili s výsledkem něco udělat, ale chyby v rozehrávce a nedůrazná koncovka tuto snahu sabotovala. Domácím stačilo čekat na naše ztráty míče a podnikali nebezpečné protiútoky. Ty se dařilo borovanské obraně odrážet hlavně díky mladému brankáři Lukáši Rychlému, který nastoupil do druhého poločasu. Inkasoval až v 81. minutě po rohu, kdy do něj naběhli dva domácí hráči (4:0). Rozhodčí nepochopitelně neodpískal faul, což nic nemění na tom, že srubečtí hráči atakovali našeho gólmana za poklidného přihlížení naší obrany. Celkově naší hře chyběl větší důraz v osobních soubojích a kvalita ve finální fázi.

Sestava: Lenčeš – Pečman, Malík, Langer, Kratoška – Čermák, Pilát, Němec, Tomášek – Račák st., Chrástka

Náhradníci: Rychlý – Valenta, Ziegler, Račák ml.

Novinky

14. 10. 2020 - Přerušení soutěží

V důsledku "Koronavirové epidemie" jsou dočasně přerušeny všechny stolnotenisové soutěže včetně tréninků.


3. 10. 2020 - Ženy hrají s S. Ústím

Další domácí zápas sehrají ženy v sobotu 3.10 se S. Ústím od 14.00. Přijďte je povzbudit.


29. 9. 2020 - Stolní tenis

Letošní sezóna začala úspěšně


19. 9. 2020 - Ženy hrají s Bohemians

V dalším domácím zápase v sobotu 19.9. od 13.30 nastoupí proti ženám Calofrigu tým DFK Bohemians 1905. Přijďte podpořit naše hráčky.


22. 8. 2020 - Připrava ženy

Ženy sehrají přátelský zápas na domácím hřišti 22.8 od 13.30 s týmem TJ Mokré. Přijďte je povzbudit.

Nábor mladých fotbalistů