Neplachov - FKB 1:1 (1:1)

V 5. kole okresního přeboru jsme zajížděli na hřiště Neplachova, hrajícího svá utkání na hřišti v Dolním Bukovsku. Chtěli jsme potvrdit dobrou formu a přivézt domů nějaké body. Věděli jsme, že to nebude jednoduché vzhledem ke kvalitě soupeře a také z důvodu absencí v naší sestavě.

Zápas začal vyrovnaně, prvních deset minut to bylo vzájemné oťukávání. V 15. minutě po akci na levé straně hřiště jsme šli do vedení, kdy náš obránce Bohouš Krátoška vyvzezl balon na útočnou polovinu a po pěkné kombinaci se dostal až před hostujícího brankáře a krásnou přihrávku od Radka Chrástky zkušeně uklidil do hostující sítě. Dále jsme pokračovali v dobrém výkonu, pozorně bránili a domácí obraně nedali vydechnout. Ve 25.minutě po pěkné kombinaci se dostal do vyložené šance Kuba Čermák, bohužel domácí golman nedopustil zvýšení skore. S bížícím se koncem poločasu se také domácí dostali do útoku a po serii autů a takové trošku trmě-vrmě na hranici pokutového území si vymodlili přísnou penaltu, kterou proměnili a do šaten se odcházelo za nerozhodného stavu.

Druhý poločas byl v naší režii, dobře jsme bránili, když bylo třeba, dobře kombinovali a dostávali se do šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit ve vítěznou branku. Před domácím brankářem se postupně objevili Aleš Pilát, Radek Chrástka a znovu Kuba Čermák.

A tak utkání skončilo 1:1, vzhledem k průběhu utkání je škoda, že nevezeme všechny 3 body. Další utkání hrajeme v sobotu 23.9. v 16,30 na domácím hřišti proti Hluboké „B“.

Zveme Vás všechny do ochozů, přijďte nás podpořit.