FKB - České Velenice 2:4 (0:1)

Ve druhém kole jsme přivítali na svém hřišti soupeře z Velenic. Sestava byla kompletní a tak jsme všichni doufali ve vítězství. Soupeř přijel v jedenácti, a tak i výhoda střídání byla na naší straně.

Zápas začal vyrovnaně a většina hry se odehrávala mezi vápny. Nicméně z první vážnější akce soupeř udeřil a v 8. minutě jsme prohrávali 1:0. Chvíli na to po naší pěkné akci obránci soupeře faulovali ve vlastním pokutovém území a my dostali výhodu pokutového kopu. K němu se postavil jeden ze zkušených hráčů Matěj Blažek. Bohužel penaltu neumístil mezi tři tyče. Do poločasu se stav již nezměnil, hra byla neurovnaná, spousta nepřesností z obou stran. Do kabin se odcházelo za stavu 1:0 pro hosty. Stav byl hratelný a tak jsme doufali, že se naši borci vyhecují a budou se snažit vývoj utkání zvrátit ve svůj prospěch.

To se bohužel nestalo, a tak po našich chybách úřadovali veleničtí. V 58. minutě zvyšovali na 2:0, v 70. minutě na 3:0 a v 78. minutě až na 4:0. Tprve čtvrtá branka naše borce probudila a bylo vidět, že chtějí s utkáním něco udělat. Bohužel to bylo moc pozdě a tak jsme se zmohli jen na korekci výsledku, když dvěma goly Davida Babky jsme upravili konečné skore na 2:4.