Žákovský halový turnaj „SOKOLÍK CUP“

V sobotu 21.1.2017 se naši žáci zúčastnili halového turnaje „SOKOLÍK CUP“ v Suchdole nad Lužnicí. Do turnaje bylo přihlášeno 6 mužstev a tak naše borce čekalo 5 utkání.

Hned v prvním utkání jsme narazili na velice silný mančaft Jiskry Třeboň a po pěkném výkonu jsme vyhráli 2:1, když naše branky vstřelili Matěj Račák a Michal Mrkva.

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti chlapcům z Nové Bystřice a i přes vyrovnaný průběh utkání, jsme nakonec odešli poraženi v poměru 3:1. Naší jedinou branku v tomto utkání vstřelil Matěj Račák.

Po třízapasové pauze jsme šli do utkání s domácím týmem Suchdolu a bohužel jsme úplně nedokázali navázat na předchozí výkony. Utkání jsme prohráli 0:2 a tento zápas ovlivnil zbytek našeho účinkování v turnaji. Již jsme neměli šanci na medailová umístění a tak kluci byli trošku psychicky dole.

To se projevilo hned v dalším boji proti Kaplici, kdy jsme utkání nezvládli a prohráli 2:6, naše goly vstřelili stejně jako v úvodním zápase Matěj Račák a Míša Mrkva. Tento výsledek již určil, že v turnaji obsadíme „krásné“ 6. místo, takže poslední utkání výsledkově z našeho pohledu již nic neřešilo.

Nicméně musím kluky pochválit, že i přesto, že jsme i poslední zápas odešli poraženi 2:4 (oba naše goly vstřelil Vašek Hinterholz), zápas nezabalili a předvedli slušný výkon, jako ostatně krom zápasu s Kaplicí v celém turnaji.

Novinky

14. 10. 2020 - Přerušení soutěží

V důsledku "Koronavirové epidemie" jsou dočasně přerušeny všechny stolnotenisové soutěže včetně tréninků.


3. 10. 2020 - Ženy hrají s S. Ústím

Další domácí zápas sehrají ženy v sobotu 3.10 se S. Ústím od 14.00. Přijďte je povzbudit.


29. 9. 2020 - Stolní tenis

Letošní sezóna začala úspěšně


19. 9. 2020 - Ženy hrají s Bohemians

V dalším domácím zápase v sobotu 19.9. od 13.30 nastoupí proti ženám Calofrigu tým DFK Bohemians 1905. Přijďte podpořit naše hráčky.


22. 8. 2020 - Připrava ženy

Ženy sehrají přátelský zápas na domácím hřišti 22.8 od 13.30 s týmem TJ Mokré. Přijďte je povzbudit.

Nábor mladých fotbalistů