Hrdějovice – FKB 6:1 (3:0)

Zápas starších žáků v Hrdějovicích byl poznamenán absencí dvou opor borovanských žáků a to středního záložníka Marka Pártla a předstopera Vaška Hinterrholze.

Další komplikace nastala den před zápasem, kdy si poranila ruku gólmanská jednička Lukáš Rychlý, a tudíž byl do branky na poslední chvíli povolán hráč z pole Fanda Bláha a následně na druhou půlku zápasu kapitán mužstva Matěj Račák. Ani jeden na brankářském postu nezklamali.

Hlavní příčinou porážky byla především nesehranost v obranné fázi, kde bylo třeba se sestavou poněkud improvizovat. I přes jednoznačný výsledek náš tým vyloženě herně nepropadl a o výsledku zápasu v podstatě rozhodlo prvních a posledních deset minut, kdy padly všechny branky soupeře. V úvodu zápasu šlo především o celkovou nesehranost obrany a hlavně rychlost v přechodu do útoku ze strany hrdějovických hráčů. V druhé půli vykřesal jiskřičku naděje dobrou střelou Fanda Bláha, ale bohužel následný tlak jsme již využít nedokázali a ke konci zápasu nás naše nekoncentrovanost v obranné činnosti připravila o přijatelnější výsledek.

Hráči: Adam Adamec, Pavel Křižovský, Miroslav Valha, Matěj Račák, Lukáš Rychlý, Bicera Milan, Marek Pártl, Martin Chlebuch, Lukáš Jenkner, František Bláha, David Farka, Patrik Jokl, Marek Michner, David Rychlý

15. 3. 2020 13:00 - Ženy
FK Protivín - FKB